Strona główna Turniej EEIA EEIA Jam

Katalog w wersji PDF

Partner strategiczny

img
diament
htd health

HTD Health
htdhealth.com/careers
internships.htdhealth.com
ul. Brukowa 12, Łódź

Dowiedz się więcej

Partnerzy

img
gold
commerzbank

Odwiedź nas i aplikuj:
www.lodz.commerzbank.pl
FB: Commerzbank - Centrum Technologii Cyfrowych w Polsce
LI: Commerzbank branch Poland

Zostaw nam swoje CV:
recruitment.poland@commerzbank.com

Dowiedz się więcej
img
gold
media4u

Jesteśmy Media4U i specjalizujemy się w obsłudze sektora e-commerce.
Media4U Sp. z o.o., ul. Dąbrowskiego 247/249, 93-231 Łódź
www.media4u.pl
kontakt ws rekrutacji: Magdalena Czapska, HR Manager, mczapska@media4u.pl

Dowiedz się więcej
img
gold
zf

zf.com/pl
ZF Automotive Systems Poland Sp. z o.o.
Lodz Engineering Center
ul. J. Piłsudskiego 86
92-202 Łódź
Budynek Symetris
Branża Automotive

Dowiedz się więcej
img
silver
accenture

Prosimy o składanie aplikacji mailowo pod adresem:
lodz.recruitment@accenture.com,
katowice.recruitment@accenture.com
lub w odpowiedzi na ogłoszenie na www.accenture.com zakładka kariera.

Dowiedz się więcej
img
silver
atos

Kontakt: Aleksandra Szydłowska, Campus Manager
aleksandra.szydlowska@atos.net
Oferty pracy, praktyk i staży: Kariera - Atos

Dowiedz się więcej
img
silver
cybercom

Dołącz do Nas! Sprawdź nasze ofert na naszej stronie www.
career.cybercom.com
Kontakt:
Jagoda Olczak
jagoda.olczak@cybercom.com
Tel. 601 509 969

Dowiedz się więcej
img
silver
dell

Kontakt:
Rekrutacja.lodz@dell.com
42 281 00 00

Dowiedz się więcej
img
silver
makolab

www.makolab.pl
Łódź, ul. Ogrodowa 8
hr@makolab.com
Aplikuj: bit.ly/aplikuj-makolab

Dowiedz się więcej
img
silver
renex

RENEX Group
Kompleksowe wsparcie przemysłu elektronicznego
www.renex.pl
Al. Kazimierza Wielkiego
6E 87-800 Włocławek, Poland
T: 54 231 10 05
E: office@renex.pl

Dowiedz się więcej
img
gastro
cochise

Serwujemy najlepsze burgery w Łodzi:
➡ ul. Piotrkowska 209 – Centrum,
➡ ul. Umińskiego 12 – Dąbrowa,
➡ ul. Sacharowa 30 – Widzew
www.cochisefood.pl

close
diament
htd health

Cześć, jesteśmy HTD Health! Polsko-amerykański software house, realizujący projekty informatyczne zmieniające życie i pomagające dbać o zdrowie ludzi na całym świecie. Jesteśmy w Łodzi i Nowym Jorku.
Projekty, którymi zajmujemy się w HTD Health, często są nieszablonowe i wielowymiarowe. Dobrym przykładem jest opracowana przez nas aplikacja do obsługi mobilnej głowicy USG, umożliwiająca wykonanie badań ultrasonograficznych poza szpitalem. Stworzyliśmy też platformę wspierającą osoby zmagające się z zaburzeniami psychicznymi, takimi jak depresja, stany lękowe czy zespół stresu pourazowego.
Chcemy zmieniać świat na lepsze – dlatego też szukamy osób do naszego zespołu, które nie tylko mają “technologiczną zajawkę”, ale dzielą podobne przekonania.
Jednym z głównych fundamentów naszych działań jest organizacja corocznych programów stażowych. Są one dedykowane studentom i absolwentom, których pasja do programowania przekuwamy na pracę przy komercyjnych projektach z klientami. Każdy z naszych stażystów ma zapewnione wsparcie indywidualnego partnera rozwojowego – w końcu jesteście tu też po to, żeby się uczyć i rozwijać.

close
zloto
commerzbank

W Centrum Technologii Cyfrowej Commerzbanku w Polsce rozwijamy i wdrażamy projekty w dwóch kluczowych obszarach:
· tworzenie i zarządzanie aplikacjami pozwalającymi na pełną cyfryzację procesów biznesowych,
· prace analityczne i programistyczne w dziedzinie zaawansowanych metod zarządzania ryzykiem i kapitałem.
Nasze zespoły skupiają specjalistów IT, quantów, analityków danych. Łączymy wiedzę z zakresu zarządzania ryzykiem i biznesu z technicznym know-how, by wspólnie opracowywać najlepsze rozwiązania cyfrowe. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia informatyczne i zwinne metody pracy, by usprawniać istniejące systemy i tworzyć nowe aplikacje.
Jednym z zadań oddziału jest także rozwijanie i zarządzanie aplikacjami ratingowymi, raportowanie ryzyka oraz walidacja modeli ryzyka kredytowego, rynkowego, płynności dla całej grupy kapitałowej Commerzbanku.

close
zloto
media4u

Jesteśmy Media4U i specjalizujemy się w obsłudze sektora e-commerce. Wdrażamy dedykowane systemy platform internetowych i zajmujemy się ich promocją. Skutecznie zwiększamy potencjał sprzedażowy naszych klientów zarówno w kraju, jak i za granicą. Od ponad 20 lat łamiemy bariery technologiczne tworząc przestrzeń do dynamicznego rozwoju sklepów internetowych. Współpracujemy m.in. z takimi markami jak: bonprix, TATUUM, Monnari, Marilyn, R-GOL.com, endo.pl, Scania. W naszym zespole pracuje blisko 100 specjalistów IT, którzy codziennie implementują rozwiązania działające na największych platformach sprzedażowych. Szukamy osób, które są doświadczone w pracy nad wieloetapowymi projektami, jednocześnie potrafią zrozumieć potrzeby klienta, znają się na metodologii projektowej, są otwarte i pozytywnie nastawione na nowe wyzwania. Cenią sobie współpracę, chcą się rozwijać, ale również przekazywać swoją wiedzę innym członkom zespołu.

close
zloto
zf

ZF jest globalnym koncernem technologicznym, który dostarcza rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu, wspierając w ten sposób rozwój mobilności nowej generacji. Technologia ZF umożliwia pojazdom widzenie, myślenie i działanie („see. think. act”). W czterech obszarach technologicznych, takich jak sterowanie ruchem pojazdów, zintegrowane bezpieczeństwo, zautomatyzowana jazda oraz elektromobilność, firma ZF oferuje kompleksowe produkty i oprogramowanie dla producentów pojazdów oraz dostawców usług transportowych.

close
srebro
accenture

Accenture jest globalną firmą, świadczącą profesjonalne usługi w zakresie technologii cyfrowych, chmury obliczeniowej i bezpieczeństwa. Dzięki szerokiemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy naszych ekspertów z ponad 40 branż oferujemy usługi w obszarach: Strategy & Consulting, Interactive, Technology i Operations przy wykorzystaniu największej na świecie sieci centrów zaawansowanych technologii i inteligentnych operacji. Zatrudniamy 537 000 pracowników wywiązujących się z obietnicy w zakresie technologii i ludzkiej pomysłowości, świadcząc usługi klientom w ponad 120 krajach.
Accenture Advanced Technology Center Poland to centrum deweloperskie działające w obszarze nowoczesnych technologii. Zatrudniamy ponad 700 ekspertów w Łodzi i Katowicach, którzy codziennie odpowiadają na prawdziwe wyzwania stojące przed naszymi klientami dzięki innowacji, nowoczesnej technologii oraz znajomości rynku. W związku ze stałym rozwojem firmy do swoich zespołów poszukujemy osób z praktyczną znajomością przynajmniej jednego języka programowania oraz dobrą znajomością języka angielskiego.

close
srebro
atos

Atos jako światowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa i dekarbonizacji cyfrowej technologii dla biznesu, współpracuje z firmami na całym świecie. AI, IoT, Big Data & Analytics, cyberbezpieczeństwo, Cloud, edge computing… To tylko kilka przykładów najnowszych technologii, których używamy do kształtowania przyszłości przestrzeni informacyjnej z naszymi klientami. Aby sprostać tym ekscytującym wyzwaniom korzystamy z różnorodności umiejętności i doświadczeń, które prezentuje nasz zespół. Dzięki temu możemy dokonywać wyborów, które mają ekonomiczny, społeczny i etyczny wpływ na biznes oraz ludzkość nadchodzącego jutra. W Atos przyszłość to nasz wybór!
Na świecie zatrudniamy ponad 110 000 pracowników, a dzięki obecności w 73 krajach oferujemy naszym klientom usługi eksperckie najwyższej jakości o globalnym zasięgu. W Polsce Atos działa już ponad 20 lat. Jesteśmy obecni w 6 miastach w Polsce – Bydgoszcz, Wrocław, Opole, Łódź, Warszawa, Kraków.
Oferujemy usługi zarządzania infrastrukturą IT, integrację systemów informatycznych, outsourcing i doradztwo IT. Od lat jesteśmy również światowym partnerem IT Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich.

close
srebro
cybercom

Cybercom zajmuje się doradztwem technologicznym. Świadczymy kompleksowe usługi rozwoju oprogramowania od projektowania, po realizację, wdrożenie i utrzymanie. Dzięki połączeniu wiedzy biznesowej, zaangażowaniu w obszar sustainability oraz znajomości ponad 20 technologii tworzymy dla klientów innowacyjne i zrównoważone rozwiązania, dzięki którym zyskują oni przewagę rynkową. W Cybercom mówimy, że nasze wartości to Pasja, Zaufanie i Innowacje. Duże słowa, które w codziennej pracy tłumaczymy na pracę zespołową i współdziałanie przy realizacji śmiałych projektów technologicznych, które zmieniają świat na lepsze.

close
srebro
dell

Dell Technologies w Polsce to miejsce, gdzie nie boimy się innowacyjności, dynamicznego działania i podejmowania wyzwań. W warszawskim biurze, które ma już 28 lat skupiamy się na sprzedaży B2B naszej kompleksowej oferty produktów i rozwiązań technologicznych. Przeważająca część naszego zespołu to Handlowcy i Inżynierowie Sprzedaży opiekujący się naszymi klientami. Funkcjonują tu również dział Analityki Sprzedaży, Prawny, Finanse, Księgowość, Martketing, HR oraz Serwisy. Z kolei w Łodzi od 2007 roku działa najnowocześniejsza w strukturach firmy fabryka produkująca komputery i serwery dla klientów indywidualnych oraz firm w regionie EMEA. Zatrudniamy tu głównie do działu Operacji, który jest związany z procesem montażu produktów, a także do działu Inżynieringu, Wdrażania Nowych Produktów, Cyberbezpieczeństwa, Gospodarki Materiałowej, HR, BHP, Finansów i Księgowości.

close
srebro
ericsson

Ericsson to firma o zasięgu globalnym, założona w 1876 roku w Sztokholmie. W Polsce pierwsza centrala telefoniczna Ericsson została uruchomiona w Warszawie w 1904 roku. Firma działa w 175 krajach, jest dostawcą usług i serwisów dla operatorów telekomunikacyjnych. W skład produktów firmy wchodzą infrastruktura sieci stałych i mobilnych, internet szerokopasmowy, rozwiązania multimedialne, rozwiązania IoT oraz tworzenie i utrzymanie aplikacji IoT. Jest pionierem i aktywnym promotorem rozwiązań 5G w Polsce – wdrożył pierwszą komercyjną sieć 5G w Polsce z firmą Polkomtel, 5G w sieci Play, sieć testową w Warszawie z Orange oraz kampus 5G na Politechnice Łódzkiej. W Polsce Ericsson zatrudnia 2200 osób. Wiekszość pracowników pracuje w Centrum Badawczo-Rozwojowym w Łodzi i Krakowie. W styczniu 2021 roku Ericsson nagrodzony został przez studentów Politechniki Łódzkiej tytułem „Najlepszego pracodawcy województwa łódzkiego 2020”.

close
srebro
makolab

MakoLab to Digital Project House - realizujemy projekty od momentu opracowania koncepcji, poprzez development, optymalizację aż do cyfrowych kampanii marketingowych.
Rozwijamy rozwiązania z zakresu connected vehicle dla branży motoryzacyjnej czy lotniczej, nierzadko przy współpracy z działami R&D czołowych marek. Jesteśmy twórcami i integratorami innowacyjnych platform webowych i aplikacji mobilnych oraz dbamy o CX dużych, międzynarodowych organizacji.
Od lat współpracujemy z takimi markami jak Renault, Toyota czy Lexus, jak też z firmami z obszaru finansów czy consumer goods. Nasze oprogramowanie funkcjonuje w ponad 90 krajach na całym świecie.

close
srebro
renex

Kim jesteśmy?
• jedną z największych i najdłużej działających polskich firm z branży elektronicznej
• producentem robotów, mebli przemysłowych i odzieży antystatycznej REECO
• partnerem i dystrybutorem światowych marek takich jak YAMAHA, HELLER, JBC, SEC, PACE, PIERGIACOMI, IPC
• firmą działającą od ponad 30lat, z oddziałami w 4 krajach w Europie
• założycielem CENTRUM TECHNOLOGICZNO-SZKOLENIOWEGO RENEX
• ośrodkiem badawczo-rozwojowym i doradczym
• największym i najdłużej działającym Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym IPC w Europie Środkowo-Wschodniej
• Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym YAMAHA
• dostawcą produktów i usług w zakresie stref czystych cleanroom